Видаємо кредити під заставу житлової та комерційної нерухомості в місті Одеса.   Індивідуальний підхід, прийнятні % ставки, швидке оформлення — гроші на руки протягом 2-24 годин.  За отриманням позики звертайтеся в наші офіси або телефонуйте за нашими номерами телефонів.

 

Наші переваги:

Максимально швидке ухвалення рішення про видачу кредиту (24 години)
Низька процентна ставка
Проценти сплачуються за фактичну кількість днів користування кредитом
Графік погашення тіла кредиту вільний (оплата відсотків — щомісяця)
Абсолютна прозорість умов
Немає додаткових або прихованих платежів
Немає штрафів за дострокове погашення

 

Умови кредитування:

Форма застави — іпотека
Цільове призначення кредитних коштів: не має значення
Процентна ставка від 2,5% в місяць
Сума кредиту – до 80% від ринкової вартості нерухомості
Термін кредитування – від 1 місяця до 1 року (з можливістю пролонгації, при відсутності прострочення)
Дострокове погашення без штрафних санкцій
Підтвердження доходів: на підставі інформації, наданої клієнтом
Витрати по оформленню кредиту, в т. ч. нотаріальні – можуть ставитися на тіло кредиту (за бажанням клієнта).

 

Кредит під заставу нерухомості

Більшість людей, які наважуються змінити своє життя, замислюються над початком підприємницької діяльності. На жаль, у багатьох випадках, для реалізації гарної бізнес-ідеї, спроможної підштовхнути до успішного розвитку в улюбленій сфері, не вистачає фінансів. В такому випадку, краще всього оформити кредит під нерухомість, який надасть змогу отримати суму, достатню для початку підприємництва.

Незалежно від того на які цілі Ви берете гроші, Ви цілком можете розраховувати на максимально вигідну співпрацю з нашою установою, ми володіємо великим досвідом роботи, маємоідеальну репутацію та не залежим від фінансових та економічних коливань в Україні.

В якості нерухомості для кредиту з заставою Ви можна використати: земельну ділянку, заміський будинок, автомобільний гараж, житло, яке придбувається (в цьому випадку, ми надаєм кредит на придбання житла, яке, у свою чергу, стає об’єктом застави).

Незалежно від того, який об’єкт буде запропоновано, буде дотримуватися індивідуальний підхід. При цьому, кредит під заставу житла можна отримати тільки у разі наявності документів, які засвідчують право власності на певний об’єкт (правовстановлюючі документи та технічний паспорт на нерухомість).

Наші професіонали обов’язково проведуть оціночні роботи та визначать ліквідність майна. Ми можемо відмовитися від запропонованого об’єкта житла, якщо воно є єдиним місцем проживання родини, у складі якої є неповнолітні діти.

Надання нерухомості під заставу може гарантувати успішне отримання фінансів для власного користування за рекордно короткий термін.

Схема співпраці є продуманою і передбачає оперативність при вирішенні питань. Взаємодія буде спиратися на документацію та законодавство України, завдяки чому Ви можете розраховувати на високий рівень безпеки.

Уважне вивчення договору не залишить місця для додаткових комісійних платежів, в тому числі і прихованих.Низькі відсоткові ставки дозволяють полегшити фінансовий тягар та гарантують успішне вирішення всіх питань, які стосуються грошових коштів та погашення боргу.

Оперативність та індивідуальність — основа обслуговування кожного клієнта.  Кредит під заставу нерухомості  від кредитної спілки “Експрес Кредит” – це швидка видача грошей, оптимальні умови, повна безпека операції та прозорі умови.